Home

presupune deschidere institut rezultatul meciului de handbal feminin sărăcie Monitor Suvenir

Handbal feminin | Rapid Bucureşti, victorie la scor cu Buducnost în primul  meci din 2023 în Liga Campionilor
Handbal feminin | Rapid Bucureşti, victorie la scor cu Buducnost în primul meci din 2023 în Liga Campionilor

CM handbal feminin. România a fost învinsă de Muntenegru | Digi24

CM Handbal (f): România, învinsă în ultimul meci - Suedia s-a calificat în  sferturi - HotNews.ro
CM Handbal (f): România, învinsă în ultimul meci - Suedia s-a calificat în sferturi - HotNews.ro

CSM București - Odense 40-31, în grupa A din Liga Campionilor la handbal  feminin. Calculele calificării în sferturi
CSM București - Odense 40-31, în grupa A din Liga Campionilor la handbal feminin. Calculele calificării în sferturi

Meci cum rar se vede, în grupa României de la EHF Euro 2022: Gazdele au dat  primul gol în minutul 16! Rezultatul final
Meci cum rar se vede, în grupa României de la EHF Euro 2022: Gazdele au dat primul gol în minutul 16! Rezultatul final

După Țările de Jos - Spania și Franța - Muntenegru, echipa României depinde  doar de ea la Euro de handbal feminin!
După Țările de Jos - Spania și Franța - Muntenegru, echipa României depinde doar de ea la Euro de handbal feminin!

România, încă o dezamăgire la CE de handbal! Rezultat fără precedent în  meciurile cu Croaţia | adevarul.ro
România, încă o dezamăgire la CE de handbal! Rezultat fără precedent în meciurile cu Croaţia | adevarul.ro

Naționala de tineret la handbal feminin a ajuns la un meci distanță de  calificarea în semifinalele Campionatului European U19 din Slovenia
Naționala de tineret la handbal feminin a ajuns la un meci distanță de calificarea în semifinalele Campionatului European U19 din Slovenia

ROMANIA - UNGARIA 31-29. Naţionala aşteaptă rezultatul meciului  Olanda-Germania
ROMANIA - UNGARIA 31-29. Naţionala aşteaptă rezultatul meciului Olanda-Germania

România a ratat calificarea la Campionatul Mondial de handbal feminin

Handbal - stiri, rezultate din handbal, meciuri de handbal din Romania si  din afara - Digi Sport
Handbal - stiri, rezultate din handbal, meciuri de handbal din Romania si din afara - Digi Sport

Rezultatele de ieri și meciurile de azi de la CE Handbal U 19... Jucăm  pentru semifinale
Rezultatele de ieri și meciurile de azi de la CE Handbal U 19... Jucăm pentru semifinale

Scandal în Liga Campionilor la handbal feminin: Gyor contestă rezultatul  meciului cu Rostov-Don | Ziarul de Sport
Scandal în Liga Campionilor la handbal feminin: Gyor contestă rezultatul meciului cu Rostov-Don | Ziarul de Sport

Handbal feminin – Handbal Mania

Rezultatul meciului cu Craiova ne va arăta pentru ce ne batem în continuare  – CS Minaur Baia Mare
Rezultatul meciului cu Craiova ne va arăta pentru ce ne batem în continuare – CS Minaur Baia Mare

Se joacă pentru nimic. Ultimul meci al naţionalei de handbal la Campionatul  Mondial, cu Suedia | adevarul.ro
Se joacă pentru nimic. Ultimul meci al naţionalei de handbal la Campionatul Mondial, cu Suedia | adevarul.ro

Handbal feminin: România a pierdut ultimul meci la Campionatul Mondial din  Spania, 30-34 cu Suedia | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal feminin: România a pierdut ultimul meci la Campionatul Mondial din Spania, 30-34 cu Suedia | AGERPRES • Actualizează lumea.

România, locul 9 la CE de handbal feminin. Semifinaliste: Norvegia, Spania,  Muntenegru şi Suedia | Digi24
România, locul 9 la CE de handbal feminin. Semifinaliste: Norvegia, Spania, Muntenegru şi Suedia | Digi24

Campionatul European de handbal feminin: rezultatele primei zilei și primul  meci amânat de Covid-19 - Eurosport
Campionatul European de handbal feminin: rezultatele primei zilei și primul meci amânat de Covid-19 - Eurosport

CE handbal feminin: Rezultatele meciurilor din... | News.ro

Campionatul Mondial de handbal feminin 2021 | România - Olanda, primul meci  al tricolorelor în grupele principale. Toate rezultatele şi care sunt  echipele calificate - Antena Sport
Campionatul Mondial de handbal feminin 2021 | România - Olanda, primul meci al tricolorelor în grupele principale. Toate rezultatele şi care sunt echipele calificate - Antena Sport

Rezultatele echipelor CS Activ Prahova-Ploiesti - C.S. Activ Prahova  Ploiești
Rezultatele echipelor CS Activ Prahova-Ploiesti - C.S. Activ Prahova Ploiești

Danemarca a învins Norvegia și s-a calificat în semifinalele Euro 2022. Se  știu meciurile din careul de ași! - Eurosport
Danemarca a învins Norvegia și s-a calificat în semifinalele Euro 2022. Se știu meciurile din careul de ași! - Eurosport

UPDATE - Meciul naţionalei de handbal feminin a... | News.ro

Rezultatele echipelor din Liga Națională feminină în meciurile de pregătire  din această vară
Rezultatele echipelor din Liga Națională feminină în meciurile de pregătire din această vară

Handbal feminin, Divizia A: Gloria 2018 termină la egalitate cu CNE Râmnicu  Vâlcea, în ultimul meci al sezonului - RoVestea
Handbal feminin, Divizia A: Gloria 2018 termină la egalitate cu CNE Râmnicu Vâlcea, în ultimul meci al sezonului - RoVestea