Handbal masculin: Potaissa Turda s-a calificat în optimile EHF European Cup  | replicaonline.ro
Handbal masculin: Potaissa Turda s-a calificat în optimile EHF European Cup | replicaonline.ro

Suntem la turneul final!!!! POTAISSA... - AHC Potaissa Turda | Facebook

Potaissa Turda s-a impus, pe teren propriu, în fața sucevenilor

Potaissa Turda - CSM București 28-27 // Scandal la Turda și arbitraj care a  lăsat de dorit!
Potaissa Turda - CSM București 28-27 // Scandal la Turda și arbitraj care a lăsat de dorit!

Handbal masculin: Potaissa Turda, calificată în sferturile Cupei Challenge  | România Liberă
Handbal masculin: Potaissa Turda, calificată în sferturile Cupei Challenge | România Liberă

Când spiritul de luptă nu este suficient - CSM Bacău

Handbal masculin: Potaissa Turda a câştigat derby-ul cu HC Dobrogea Sud, în  Liga Naţională | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal masculin: Potaissa Turda a câştigat derby-ul cu HC Dobrogea Sud, în Liga Naţională | AGERPRES • Actualizează lumea.

HANDBAL. Echipa de divizia a CS Gloria 2018, două partide câștigate cu AHC Potaissa  Turda - ObservatorBN
HANDBAL. Echipa de divizia a CS Gloria 2018, două partide câștigate cu AHC Potaissa Turda - ObservatorBN

Selecție pentru echipele de copii și juniori - AHC Potaissa Turda - Ziarul  21
Selecție pentru echipele de copii și juniori - AHC Potaissa Turda - Ziarul 21

AHC Potaissa Turda transferă în prima ligă din Ungaria

TURDA - HANDBAL MASCULIN - AHC POTAISSA TURDA - STEAUA BUCURESTI - LIGA  ZIMBRILOR - Inquam Photos
TURDA - HANDBAL MASCULIN - AHC POTAISSA TURDA - STEAUA BUCURESTI - LIGA ZIMBRILOR - Inquam Photos

potaissa turda – Handbal Mania

potaissa turda - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
potaissa turda - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Potaissa Turda a învins Steaua București în derby-ul zilei în Liga  Zimbrilor. Rezultatele etapei a 17-a și situația la „vârf”
Potaissa Turda a învins Steaua București în derby-ul zilei în Liga Zimbrilor. Rezultatele etapei a 17-a și situația la „vârf”

TurdaNews - Handbal, Juniori: Potaissa Turda a câștigat cele două meciuri  din week-end (CLASAMENTE)
TurdaNews - Handbal, Juniori: Potaissa Turda a câștigat cele două meciuri din week-end (CLASAMENTE)

Handbal: Egal la Medgidia, între CSM Constanța și Potaissa Turda. Meci  dramatic, cu accente de thriller! (GALERIE FOTO)
Handbal: Egal la Medgidia, între CSM Constanța și Potaissa Turda. Meci dramatic, cu accente de thriller! (GALERIE FOTO)

AHC Potaissa Turda: Patru jucătoare la lotul național de junioare |  inTurda.ro
AHC Potaissa Turda: Patru jucătoare la lotul național de junioare | inTurda.ro